دوره آموزش کسب و کار اینترنتی، دیجیتال مارکتینگ در تبریز | دوره جامع نبرد اول

معرفی دوره حضوري

✔️ آیا دوست دارید تخصص‌هایی یادبگیرید که در ایران و خارج از ایران از آن کسب‌درآمد نمائید

✔️ دوست دارید ایده‌های درون ذهنتان را خودتان (بدون پرداختن هیچ هزینه‌ای به کسی پرداخت نمائید) تبدیل به کسب و کار اینترنتی نمائید؟

✔️ آیا دوست دارید علاوه بر اینکه یادبگیرید چگونه سایت و فروشگاه اینترنتی دلخواه خودتان و افراد دیگر را بسازید، یادبگیرید که چگونه بازدید آن را افزایش دهید؟

✔️ یادگیری اصول دریافت روزانه چندین هزار بازدید رایگان از گوگل چقدر برای شما جذاب است؟

✔️ چرا کارهای تکراری را انجام میدهید؟ یادبگیرید آنها را به روبات‌ها بسپارید

پاسخ اصلی سوال‌های بالا، یک دوره آموزشی جامع است.

دوره آموزش کسب و کار اینترنتی نبرد اول چیست؟

این دوره جامع آموزشی شامل ۴ دوره طراحی سایت بدون دانش کدنویسی، دوره فتوشاپ، دوره سئو و دوره کسب درآمد از اینستاگرام می باشد و نبرد اول یک دوره جامع است که با یادگیری آن به مباحث بازاریابی اینترنتی و ساخت ۰ تا ۱۰۰ کسب و کار اینترنتی، مسلط می شوید. امروزه در ایران و جهان، راه اندازی کسب و کار آنلاین، قسمت جدایی ناپذیر هر شغلی شده است، حتی کسب‌و‌کار های سنتی موجود در بازارها. پس اگر میخواهید تخصصی یادبگیرید که در دنیای جدید کسب و کارها محبوب و توانمند باشید باید بر روی اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی مسلط شوید. راه اندازی کسب و کار آنلاین فقط طراحی سایت نیست، بلکه اولین قدم آن طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی است. 

تصمیم بگیرید یک‌بار برای همیشه اصول:

✔️ راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی

✔️ گرفتن جایگاه خوب و بازدیدکننده از گوگل ( سئو )

✔️ ایمن سازی وبسایت برای جلوگیری از هک شدن

✔️ تبدیل بازدیدکننده به خریدار وفادار

✔️ همه چیز در مورد گرافیک وب سایت

✔️ همه چیز در مورد اینستاگرام مارکتینگ

را یادبگیرید تا بتوانید تا آخر عمر، هر چقدر که میخواهید برای خود و هرکس دیگری (شرکای تجاری یا مشتریان خود) وبسایت و فروشگاه‌های اینترنتی پربازده، طراحی و راه‌اندازی نمائید.

فراموش نکنید: شما در این دوره آموزشی، مبلغ یک پروژه طراحی سایت را پرداخت و سرمایه‌گذاری می‌نمائید، و یادمی‌گیرید که چگونه هزاران بار بدون پرداخت هزینه برای خود و دیگران طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی انجام دهید.

معرفی دوره حضوري

هنرجوياني كه ميخواهند به صورت آنلاين ( مجازي ) در دوره جامع نبرد اول آموزشيار تبريز شركت كنند ميتوانند از طريق فرم ثبت نامي كه در پايين صفحه موجود است، اطلاعات خود را به صورت كامل وارد نمايند تا بعد از تكميل فرم و پرداخت قسط اول اقدام به شروع دوره شود. ( لطفا توضيحات زير را به صورت كامل مطالعه نماييد )

 

✅ تمامي مواردي كه براي دوره آموزشي حضوري ذكر شد، براي دوره آنلاين ( مجازي ) صدق مي كند.

✅ دوره با استفاده از نرم افزار adobe connect  تدريس خواهد شد.

✅ هزينه دوره آنلاين در سه قسط ( قسط اول در جلسه اول هنگام ثبت نام و قسط دوم در جلسه ۱۵ ام و قست سوم در جلسه ۳۰ ام ) پرداخت خواهد شد.

✅بعد از تكميل فرم ثبت نام دوره هاي آنلاين جهت مشاوره و تكميل اطلاعات مورد نياز، با شما تماس حاصل مي گردد.

✅ زمان برگزاري دوره آنلاين نبرد اول با هماهنگي هاي لازم با هنرجويان برگزار خواهد شد.

✅ زمان برگزاري دوره آنلاين نبرد اول در دو تايم ۸ الي ۹:۳۰ شب و ۱۰ الي ۱۱:۳۰ شب برگزار خواهد شد كه هنرجويان گرامي يكي را بر اساس زمانبندي خود در فرم ثبت نام دوره انتخاب خواهند كرد.

پاسخ اصلی سوال‌های بالا، یک دوره آموزشی جامع است.

دوره آموزش کسب و کار اینترنتی نبرد اول چیست؟

نبرد اول یک دوره جامع است که با یادگیری آن به مباحث بازاریابی اینترنتی و ساخت ۰ تا ۱۰۰ کسب و کار اینترنتی، مسلط می شوید. امروزه در ایران و جهان، راه اندازی کسب و کار آنلاین، قسمت جدایی ناپذیر هر شغلی شده است، حتی کسب‌و‌کار های سنتی موجود در بازارها. پس اگر میخواهید تخصصی یادبگیرید که در دنیای جدید کسب و کارها محبوب و توانمند باشید باید بر روی اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی مسلط شوید. راه اندازی کسب و کار آنلاین فقط طراحی سایت نیست، بلکه اولین قدم آن طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی است. 

تصمیم بگیرید یک‌بار برای همیشه اصول:

✔️ راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی

✔️ گرفتن جایگاه خوب و بازدیدکننده از گوگل ( سئو )

✔️ ایمن سازی وبسایت برای جلوگیری از هک شدن

✔️ تبدیل بازدیدکننده به خریدار وفادار

✔️ همه چیز در مورد گرافیک وب سایت

✔️ همه چیز در مورد اینستاگرام مارکتینگ

را یادبگیرید تا بتوانید تا آخر عمر، هر چقدر که میخواهید برای خود و هرکس دیگری (شرکای تجاری یا مشتریان خود) وبسایت و فروشگاه‌های اینترنتی پربازده، طراحی و راه‌اندازی نمائید.

فراموش نکنید: شما در این دوره آموزشی، مبلغ یک پروژه طراحی سایت را پرداخت و سرمایه‌گذاری می‌نمائید، و یادمی‌گیرید که چگونه هزاران بار بدون پرداخت هزینه برای خود و دیگران طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی انجام دهید.

سرفصل ها و جلسات دوره آموزشی طراحی سایت بدون دانش کدنویسی

[vc_toggle title=”فصل اول : آشنایی کامل با پایه وب سایت” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1600889983696{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

✅ دامنه

✅ هاست و انواع آن

✅ آشنایی کلی با زبان های برنامه نویسی تحت وب

✅ فضای هاست مورد نیاز برای انواع سایت ها

✅ معرفی مهمترین سیستم های مدیریت محتوا

✅ قالب سایت

در فصل اول ابتدا به توضیح بحث مهم دامنه میپردازیم،یاد میگیرید که دامنه به چی میگن! از تعاریف کلیشه ای دوری میکنیم و دقیقا اون چیزی که تو بازار کار به دردتون میخوره کامل توضیح داده میشه تا به یک متخصص تبدیل بشید.در بخش بعدی هاست و انواع اون رو توضیح میدیم به این خاطر که چه هاست هایی  بیشترین کارایی رو در بازار کار داره و بهترین هاست برای وب سایت مشتریان کدام هاست است. به معرفی زبان های برنامه نویسی و کاربرد ان ها میپردازیم چون باید یک طراح وب سایت حتما اشنایی کامل داشته باشه با زبان ها  برنامه نویسی حتما بدون کدنویسی! در بخش چهارم سیستم های مدیریت محتوای مشهور  و مهم رو نام میبریم و  در مورد قالب وب سایت صحبت می کنیم.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”فصل دوم : آموزش خرید دامنه، هاست و قالب سایت” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601635947895{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

✅ جستجو دامنه

✅ خرید دامنه ایرانی و خارجی

✅ خرید هاست

✅ DNS

✅ خرید قالب وردپرس

در فصل دوم ابتدا نحوه جستجو دامنه می پردازیم تا متوجه بشیم دامنه ای که انتخاب کردیم برای خرید به اسم شخص دیگه ای است یا نه، بعد از اینکه متوجه شدیم از صحیح بودن دامنه اقدام به خرید دامنه میکنیم و نحوه خرید دامنه های ایرانی و بین المللی رو یاد میگیرین، چون برای دامنه های داخلی باید کد ایرنیک خریداری بشه به صورت کامل نحوه گرفتن کد ایرنیک رو یاد میگرین.

بعد از خرید دامنه به خرید هاست میپردازیم که چه هاستی مناسب است و میتونه برای وب سایت ما مفید باشه تمامی جزئیات به صورت کامل یاد داده میشه همراه با مهمترین نکات مثل موضوع DNS !

در بخش اخر به خرید قالب وب سایت می پردازیم و طلایی ترین نکاتی که هنگام خرید دامنه باید رعایت کنیم آموزش داده میشه.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”فصل سوم : آموزش نصب قالب وردپرس” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601635966933{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

✅ نحوه ورود به پنل مدیریت هاست (Cpanel)

✅ نحوه تغییر رمز Cpanel

✅ نحوه ایجاد ایمیل سایت

✅ آموزش ورود به ایمیل سایت

✅ آموزش دریافت نسخه پشتیبانی سایت (Backup)

✅ ایجاد پایگاه داده

✅ آموزش نصب قالب وردپرس/نحوه ورود به پنل مدیریت

در فصل سوم به موضوع آموزش نصب وردپرس میپردازیم و اصلی ترین مطالب ما از این قسمت شروع میشه ابتدا یاد میگرین چطور وارد پنل مدیریت هاست بشین بعدش رمز مورد نظرمون رو برای افزایش امنیت هاست یاد میگیرین که چطور تغییر بدین، سپس نحوه ایجاد ایمیل رو یاد میگرین و در جاهایی که لازمه میتونین استفاده کنین همراه با نحوه ورود به پنل مدیریت ایمیل سایت.

در بخش بعدی نحوه بکاپ گیری رو به صورت تخصصی یاد میگرین و چطوری برگردونین.یاد میگرید چطور پایگاه داده ایجاد کنید و قالب رو به هاست اتصال بدین، مهمترین مورد آموزش نصب قالب است که به صورت تخصصی و با بهترین نکات یاد میگرید در عرض دو دقیقه قالبتان را نصب و سایتتان را بالا بیارید.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”فصل چهارم : آموزش پنل مدیریت وردپرس” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601635981688{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

✅ بررسی کلی پنل و شروع از پیشخوان

✅ ایجاد نوشته در سایت

✅ ایجاد برگه و منو در سایت

✅ دیدگاه های کاربران سایت

✅ آموزش کامل پنل نمایش

✅ افزونه ها

✅ افزودن کاربران برای سایت

✅ ابزارک ها

✅ تنظیمات

در فصل چهارم و بعد از نصب قالب وردپرس میرسیم به پنل مدیریت وردپرس که باید ریز به ریز به تمامی موارد مسلط بشید و از بحث پیشخوان شروع میکنیم و به نحوه نوشتن مقاله با توضیحات تکمیلی و با بهترین نکات و راهکار ها ادامه میدیم، سپس به قسمت اضافه کردن منو ها شبیه به منو های وب سایت ورزش۳ میرسیم، نحوه بررسی دیدگاه های کاربران، آموزش کامل پنل نمایش، بخش افزونه ها که با ۲ افزونه حرفه ای شروع میکنیم و در فصل مخصوص افزونه ها تمامی نکات در مورد افزونه های ضروری اموزش داده میشه، کاربران و ابزارک ها و در نهایت تنظیمات اساسی و مهم پنل مدیریت وردپرس یاد داده میشود.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”فصل پنجم : آموزش طراحی سایت با قالب انفولد” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601636030591{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]نصب قالب Enfold

✅ آموزش پنل تنظیمات

✅ تنظیمات و پیکربندی ووکامرس و ایجاد درگاه پرداخت

✅ افزودن نمونه کار

✅ افزودن محصول

✅ ایجاد بن تخفیف برای فروشگاه

✅ آموزش طراحی کامل سایت با صفحه ساز حرفه ای مخصوص قالب Enfold

✅ طراحی کامل سایت شرکتی و فروشگاهی با قالب Enfold

در فصل پنجم به مهمترین فصلمون میرسیم، ابتدا قالب انفولد رو نصب میکنیم تا با نحوه نصب جدید قالب آشنا بشین، چون هر قالب تنظیمات مخصوص خودشو داره تنظیمات این قالب رو کامل یاد میگیرین، سوالات زیادی  ایجاد میشود شامل نحوه اتصال درگاه به فروشگاه که میتوانید در این فصل یاد بگیرین و با آموزش کامل تنظیمات فروشگاه وب سایت به ادامه مطلب میریم.نحوه اضافه کردن محصول همراه با درج بن تخفیف به محصولات و همه و همه اینها در این فصل.

در بخش اخر تمامی موارد طراحی سایت با صفحه ساز مشهور این قالب رو یاد میگرین و شروع میکنیم به طراحی سایت شرکتی با قالب انفولد از صفر تا صد با تمامی نکات حرفه ای و تخصصی.[/vc_toggle][vc_toggle title=”فصل ششم : آموزش کامل چندین پلاگین معروف” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601636100194{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

✅ پلاگین ag-custom-admin

✅ افزونه autoptimize

✅ پلاگین امنیتی better-and-security

✅ افزونه tinymce-advanced

✅ پلاگین wp-maintenance-mode

✅ افزونه wp-statistics

✅ پلاگین wp-smush-pro

✅ افزونه antivirus

✅ افزونه seo-image

✅ افزونه remove-query-string-from-static-resource

✅ افزونه mellat-woocammerce

✅ افزونه duplicate-page

✅ افزونه call-now-button

✅ افزونه aparat

✅ افزونه disable-gutenberg

✅ افزونه bubble-menu

در این فصل به بررسی کامل پلاگین های معروف میپردازیم پلاگین های پولی تا پلاگین های مشهور و کاربردی رایگان در یکجا، برای افزایش سرعت لود سایت، شخصی سازی صفحه پنل کاربری، آمارگیر سایت که ۱۶ پلاگین حرفه ای را یاد میگیرین و ازشون استفاده میکنید.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”فصل هفتم : آموزش طراحی سایت با قالب زفایر” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601636130580{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

✅ نصب قالب Zephyr

✅ آموزش پنل تنظیمات قالب Zephyr

✅ آموزش کامل ویژوال کامپوسر به صورت حرفه ای

✅ آموزش کامل Revolution Slider

✅ آموزش طراحی کامل سایت فروشگاهی با قالب زفایر Zephyr

در فصل هفتم به اخرین فصلمان میرسیم، ابتدا قالب زفایر رو نصب میکنیم تا با نحوه نصب جدید قالب آشنا بشین، چون هر قالب تنظیمات مخصوص خودشو را دارد تنظیمات این قالب رو کامل یاد میگیرین، با صفحه ساز این قالب که به نام ویژوال کامپوسر است آشنا میشین و به صورت تخصصی و حرفه ای نحوه طراحی سایت با این صفحه ساز را یاد میگیرین، با روولوشن اسلایدر که حرفه ای ترین اسلایدر ساز وردپرس است کامل یاد میگرین و در اخر به صورت تخصصی و حرفه ای یک سایت شرکتی و فروشگاهی را از صفر تا صد با این قالب شروع و به پایان میرسونیم .

[/vc_toggle]

سرفصل ها و جلسات دوره آموزشی سئو ( بهینه سازی وب سایت )

[vc_toggle title=”فصل اول : مقدمه و تاریخچه سئو” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601641340070{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

✔️ توضیحات کلی در رابطه با دوره
✔️ پیش نیاز دوره
✔️ تشریح سرفصل های دوره
✔️ تاریخچه سئو
✔️ برداشت های اشتباه از سئو
✔️ نکاتی برای یادگیری صحیح و کامل این دوره

[/vc_toggle][vc_toggle title=”فصل دوم : آشنایی با مفاهیم سئو SEO” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601641478907{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

✔️ SEO چیست ؟
✔️ چرا هر طراح وب باید با مبانی SEO آشنا باشد ؟
✔️ ویژگی های یک سایت خوب و انتخاب ساختار درست برای طراحی سایت
✔️ عوامل موفقیت سایت ( آیا SEO به تنهایی کافیست ؟ )
✔️ اهمیت موتور های جستجو
✔️ منظور از کاربران هدف چه کسانی هستند ؟
✔️ آشنایی با معماری موتور های جستجو
✔️ آشنایی با مفهوم SERP
✔️ آشنایی با مفهوم SandBox
✔️ اهمیت قسمت های مختلف صفحه نتایج موتور های جستجو
✔️ تاثیر SEO در کسب و کار شما
✔️ ( رازهای پنهان SEO )مختص موتور جستجوی گوگل

[/vc_toggle][vc_toggle title=”فصل سوم : قبل از SEO با اصطلاحات آن آشنا شویم” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601641714370{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

✔️ On Page SEO
✔️ Off Page SEO
✔️ SEM
✔️ SMO
✔️ SMM
✔️ PPC
✔️ Keyword
✔️ Backlink
✔️ Internal Links
✔️ Outbound Links
✔️ HEO
✔️ Responsive Design
✔️ Meta Tag
✔️ Heading Tag
✔️ Anchor Text
✔️ Content Marketing
✔️ Meta Description
✔️ Meta keyword
✔️ Crawler –Robot –Spider
✔️ Tinny Text
✔️ Invisible Text
✔️ Learn Frequency
✔️ Follow Links
✔️ NoFollowlinks
✔️ Sitemap
✔️ Impression
✔️ Hit
✔️ Stop Word
✔️ Bounce Rate
✔️ Page Rank
✔️ Personalized SERP
✔️ Spam
✔️ Traffic
✔️ Alt Image
✔️ Authority
✔️ Redirect
✔️ Stemming
✔️ Keyword Density
✔️ Robot.txt
✔️ Crawl Errors
✔️ Deep Crawl

[/vc_toggle][vc_toggle title=”فصل چهارم : کلمات کلیدی در SEO” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601641820506{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

✔️ منظور از کلمات کلیدی چیست ؟
✔️ دلیل اهمیت کلمات کلیدی در SEO
✔️ ویژگی های کلمات کلیدی
✔️ بررسی و توسعه کلمات کلیدی با توجه به موضوع کاری
✔️ keyword stuffing چیست و آیا تاثیری در SEO دارد ؟
✔️ منظور از LSI Keywords چیست؟
✔️ نحوه آنالیز و انتخاب کلمات کلیدی صحیح و مناسب
✔️ استفاده از ابزار آنلاین حرفه ای برای انتخاب کلمات کلیدی
✔️ رقابت پذیری کلمات کلیدی و تشخیص میزان صحیح آن
✔️ نحوه بررسی رتبه سایت شما در یک کلمه کلیدی خاص
✔️ دستورات مورد استفاده در گوگل
✔️ KEI و KEI3 چیست ؟ و چه کاربردی دارند ؟

[/vc_toggle][vc_toggle title=”فصل پنجم : درک و شناخت محتوا و ساخت محتوای مناسب” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601641958226{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]✔️ نگاهی به بهینه سازی محتوا و اهمیت آن
✔️ مشاهدات موتور های جستجو از صفحات سایت
✔️ ایندکس مطالب سایت توسط موتور های جستجو
✔️ آشنایی با Duplicate Content و حل آن
✔️ آشنایی با مفهوم Canonical و نحوه استفاده از آن
✔️ اهمیت ساختار سایت
✔️ اهمیت محتوای جدید
✔️ محتوا پادشاه هست یا خیر ؟!
✔️ آشنایی با انواع محتوا
✔️ نحوه بهینه سازی عناصر مختلف محتوا ( تصاویر و … )
✔️ آشنایی با برچسب ها و نحوه انتخاب صحیح انها
✔️ آشنایی با میکروفرمت ها و استفاده از آنها
✔️ بررسی میزان کیفیت محتوا
✔️ تاثیر کاراکتر فارسی
✔️ معرفی سایت های کپی کننده به گوگل و حذف ایندکس آنها[/vc_toggle][vc_toggle title=”فصل ششم : بهینه سازی موارد داخلی سایت (On-Page Seo) و عوامل تاثیر گذار” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601642268682{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

✔️ On Page Seo در یک نگاه کلی و درک کامل آن
✔️ متا تگ های مفید در سئو
✔️ هدینگ ها H1-H6 و نحوه استفاده از آنها
✔️ قسمت های مهم برای استفاده از کلمات کلیدی در سایت
✔️ آشنایی با تگ عنوان در سایت و دلیل مهم بودن آن
✔️ بهینه سازی تگ عنوان با استفاده از ساختار کدنویسی و کلمات کلیدی
✔️ آشنایی با ساخت لینک های داخلی
✔️ نحوه آدرس دهی صفحات سایت
✔️ URL فارسی مناسب است یا خیر؟
✔️ ارتباط نام دامین و پسوند آن با SEO
✔️ تفاوت SubFolder با SubDomain
✔️ Park Domain خوب یا بد ؟
✔️ مقایسه SEO زمان حال با گذشته – داخلی

✔️ نسبت کد به متن
✔️ بهینه سازی infinite scrolling
✔️ نرخ بروزرسانی سایت
✔️ مفهوم دقیق Index و افزایش سرعت آن
✔️ عواملی که باعث کندی ndex می شوند …
✔️ آشنایی با rel=”alternate ” و hreflang و نحوه استفاده از آن
✔️ منظور از over optimization چیست ؟
✔️ آشنایی با Page Authority و Domain Authority
✔️ Redirect چیست ؟ و انواع آن
✔️ آشنایی با مفهوم دقیق Robot.txt
✔️ نگاهی به بهینه سازی تالار های گفتگو

✔️ بررسی و رفع کنیبالیزیشن صفحات و رتبه ها

✔️ آموزش کیورد تارگتینگ[/vc_toggle][vc_toggle title=”فصل هفتم : Off-Page Seo و عوامل تاثیر گذار / لینک بیلدینگ – Link Building” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601642444833{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

✔️ Off-Page Seo در یک نگاه کلی و درک کامل آن
✔️ تاریخچه لینک بیلدینگ
✔️ بک لینک چیست ؟
✔️ باورهای اشتباه در رابطه با Link Building
✔️ انواع لینک ( لینک داخلی – لینک خارجی )
✔️ لینک های Follow و No-Follow
✔️ همه چیز در رابطه با Page Rank
✔️ آشنایی با Trust Rank و عوامل تاثیر گذار بر آن
✔️ بهینه سازی لینک های داخلی
✔️ * راه و روش های ساخت لینک *
✔️ منظور از Link Farm چیست ؟
✔️ پست مهمان بله یا خیر؟
✔️ تاثیر شبکه های اجتماعی

✔️ آشنایی با Conversion Rate
✔️ CTR چیست و چگونگی افزایش آن
✔️ مقایسه SEO زمان حال با گذشته – خارجی
✔️ نقشه سایت – SiteMap
✔️ Bounce Rate چیست؟ همه چیز درباره دفع کاربر
✔️ تکنیک های سیاه SEO
✔️ همه چیز در رابطه با Google Penalty ، راه های تشخیص و خروج از آن
✔️ آشنایی با Google Analytics

✔️ آموزش کامل طبیعی سازی لینک ها[/vc_toggle][vc_toggle title=”فصل هشتم : آموزش کامل سرچ کنسول ( وبسمتر گوگل ) و گوگل آنالیتیکس” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601642783654{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

✔️ سرچ کنسول چیست ؟
✔️ نحوه ثبت سایت و تایید آن در سرچ کنسول
✔️ نحوه ثبت سایت مپ sitemap
✔️ اطلاع از پیام ها و اخطارهای گوگل
✔️ نحوه کار با SructuredData
✔️ نحوه کار با Data Highlighter
✔️ آشنایی با HTML Improvements
✔️ آشنایی با Sitelink
✔️ بررسی بیشترین کلمات کلیدی سرچ شده و ورودی به سایت
✔️ آشنایی با Links to Your Site
✔️ آشنایی با بخش Internal Links
✔️ آشنایی با Manual Actions
✔️ آشنایی با International Targeting

✔️ آشنایی با بخش Mobile Usability
✔️ بررسی وضعیت ایندکس ها و آدرس های ثبت شده در گوگل
✔️ بررسی صفحات بلاک شده
✔️ حذف صفحات دلخواه سایت از گوگل
✔️ آشنایی با Crawl Error و بررسی وضعیت و میزان خطاها
✔️ معرفی صفحات و مطالب جدید سایت به گوگل
✔️ بررسی robots.txt و ویرایش آن
✔️ اضافه کردن کاربر با سطح دسترسی معین

✔️ آموزش ایندکس کردن صفحات در عرض ۲ دقیقه

✔️ آموزش کامل گوگل آنالیتیکس[/vc_toggle][vc_toggle title=”فصل نهم : آشنایی الگوریتم های گوگل” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601642761662{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

مختصری در رابطه با الگوریتم های گوگل
✔️ الگوریتم Panda
✔️ الگوریتم Penguin
✔️ الگوریتم Pigeon
✔️ الگوریتم Google Pirate
✔️ الگوریتم Google Hummingbird
✔️ الگوریتم Google Zebra
✔️ الگوریتم MobileGeddon
✔️ الگوریتم Top Heavy

و بررسی تمامی الگوریتم های مهم سئو تا سال ۲۰۲۰[/vc_toggle][vc_toggle title=”فصل دهم : بهینه سازی سرعت لود سایت و طراحی تجربه کاربری متناسب با SEO” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601642884589{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

✔️ کاربرد پذیری  Usability ( و آشنایی با آن )
✔️ میزان تاثیر سرعت لود سایت بر SEO
✔️ تاثیر هاست و مکان سرور در SEO
✔️ بررسی سرعت لود سایت و حجم آن
✔️ کاهش حجم تصاویر استفاده شده در سایت
✔️ کاهش حجم فایلهای Css و JS
✔️ استفاده از CSS3 به جای تصاویر
✔️ استفاده از Font Awesome
✔️ طراحی رسپانسیو سایت
✔️ اهمیت منو اصلی موجود در بالای سایت
✔️ به کارگیری از شبکه های اجتماعی در قسمت های مختلف سایت

[/vc_toggle][vc_toggle title=”فصل یازدهم : درست یا غلط ؟!” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601642967684{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

✔️ سئو تضمینی سایت شما !
✔️ CMS شما و ارتباط با آن SEO !
✔️ وبمستر تولز و تصورات اشتباه در آن
✔️ Meta Keyword در سئو
✔️ پنهان کردن متن و کلمات کلیدی
✔️ Google Certified Backlink
✔️ SEO یکبار برای همیشه !
✔️ پاپ آپ – Popup
✔️  Alexa الکسا ( و SEO )

[/vc_toggle][vc_toggle title=”فصل دوازدهم : آموزش ابزارهای پولی جهت آنالیز رقبا در همه جهات” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601643104500{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

✔️ آموزش کامل ابزار Ahrefs

✔️ آموزش کامل ابزار Moz

✔️ آموزش کامل ابزار Keywordtools

✔️ آموزش کامل ابزار Alexa[/vc_toggle]

سرفصل ها و جلسات دوره آموزشی کسب درآمد از اینستاگرام

[vc_toggle title=”اصول ایجاد یک اکانت اینستاگرام حرفه ای” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601885276717{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

 • دلیل استفاده از اینستاگرام
 • شناخت مخاطب
 • الگوریتم‌های اینستاگرام
 • آموزش درآمدزایی از از تبلیغات اینستاگرام
 • آموزش درآمد دلاری در اینستاگرام
 • درآمدزایی با مدیریت پیج‌های اینستاگرامی
 • فروش محصولات و خدمات کسب‌و‌کار در اینستاگرام
 • موانع ذهنی اولیه

چه کارهایی را نباید در اینستاگرام انجام‌دهید؟ و چه کارهایی باید انجام دهید

 • استراتژی ورود با نام تجاری یا شخصی
 • اصول انتخاب نام مناسب
 • ساخت انواع اکانت
 • ابزارهای مدیریت اکانت

برای داشتن یک اینستاگرام پربازده، این‌ها را در ساخت پروفایل رعایت کنید

 • اصول عکس پروفایل شخصی
 • انتخاب و ساخت لوگوی تجاری
 • اصول و استاندارد‌های نوشتن توضیحات اکانت
 • انتخاب نوع درست اکانت
 • اطلاعات ارتباطی
 • داشتن لینک درست اکانت
 • اتصال به شبکه‌های اجتماعی
[/vc_toggle][vc_toggle title=”حرفه ای سازی و توسعه اکانت اینستاگرام” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601885409149{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

✔️ افزایش تعداد فالور

 • اینفلوئنسر مارکتینگ و اصول و تله‌های کشنده‌آن
 • ۴ روش طراحی مسابقه اینستاگرامی
 • استفاده از تبلیغات خود اینستاگرام
 • جذب فالور بدون تبلیغات
 • حضور پست‌ها و اکانت در اکسپلور
 • سئوی پروفایل اینستاگرام برای گوگل
 • سئوی پست‌های اینستاگرام برای گوگل
 • خطرات استفاده از روبات‌های اینستاگرام
 • مواظب کلاهبردارهای اینستاگرام باشید
 • اگر این کارها را کردید قید اکانت خود را بزنید

✔️ بازدهی بالاتر و درگیری بیشتر

 • طراحی چالش‌های اینستاگرامی
 • جایگاه گرفتن در صفحه اصلی کاربران
 • هشتگ‌ها و گرفتن ورودی پست و استوری از هشتگ‌ها
 • دعوت به انجام یک کار توسط کاربران
 • افزایش امنیت پیج در مقابل هک شدن
 • بازیابی پیج در صورت خارج شدن از دسترس
 • غیرفعال کردن پیج و مزیت و معایب آن
[/vc_toggle][vc_toggle title=”تولید محتوا برای اینستاگرام” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601885493915{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

✔️ تکنیک‌های تولید محتوا برای اینستاگرام

 • ویژگی یک عکس جذاب در اینستاگرام
 • اصول ساخت عکسنوشته
 • عکس‌برداری از محصولات با موبایل
 • چگونه از خودمان ویدیو بگیریم؟
 • چگونه بازدهی ویدیو رو ۱۰ برابر کنیم؟
 • چگونه یک ویدیو ویروسی درست کنیم؟
 • چگونه آخر ویدیو رو ببندیم؟
 • ایده‌های ساخت IGTV
 • اصول قراردادن IGTV
 • چگونه با فتوشاپ عکس و کاور ویدیو بسازیم؟
 • چگونه بدون کامپیوتر عکس و ویدیو و عکسنوشته بسازیم؟
 • چگونه با استوری کاربران را درگیر کنیم؟
 • ایده‌های جذاب برای ساخت استوری
 • پنهان کردن چهره در استوری
 • طراحی قالب استوری
 • فرصت‌هایی که در استوری اینستاگرام وجود دارد
 • چگونه یک لایو موثر داشته باشیم؟
 • لایو چگونه با عث افزایش فروش ما میشود؟
 • چگونه هشتگ‌ها باعث افزایش دیده شدن ویدیو، پست و استوری ما میشود؟
 • چگونه متن قوی برای پست‌های خود درست کنیم؟
 • چگونه لایو و استوری و پست خود و دیگران را دانلود کنیم؟
 • استراتژی فعالیت در اینستاگرام چیست؟
 • برای تولید پست و استوری چه ایده‌هایی میتوان داشت؟
 • چگونه تقویم محتوایی صحیح درست کنم؟
[/vc_toggle][vc_toggle title=”کسب درآمد از اینستاگرام” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601885654010{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]✔️ فروش محصول یا خدمات در اینستاگرام

 • نحوه متقاعد سازی مشتری در چت
 • طراحی پیشنهاد‌های رد نشدنی
 • استفاده از استوری برای فروش بیشتر
 • هدایت به سمت لندینگ
 • چگونه پیشنهاد دهیم که فالورها برنده شوند؟

✔️ درآمدزایی از طریق تبلیغات در اکانت خود

 • دریافت اولین مشتری تبلیغ
 • مدیریت مشتریان قبلی
 • چگونه تبلیغ کنیم که فالورها کلافه نشوند؟

✔️ تبلیغات کسب‌و‌کارتان در اینستاگرام

 • تبلیغ محصولات کسب‌و‌کار سنتی در اینستاگرام
 • تبلیغ محصولات وبسایت خود
 • تبلیغ خدمات سنتی خود در اینستاگرام
 • تبلیغ خدمات اینترنتی حاضر در وبسایت شما

✔️ درآمدزایی از طریق مدیریت پیج دیگران (ادمین پیج)

 • مدیر پیج چه مسولیت‌هایی دارد
 • چگونه در این حوزه درآمدزا باشیم
 • آیا امکان درآمد دلاری وجود دارد؟
 • چه کسانی حاضرند بابت مدیریت پیج به ما پول دهند؟
 • چگونه قرارداد بسته میشود؟
[/vc_toggle]

سرفصل ها و جلسات دوره آموزشی فتوشاپ

دوره به صورت مقدماتی تا حرفه ای ، شامل تمام موضوعات جداسازی با ده ها تکنیک منحصر به فرد ، فضا سازی ، مونتاژ ، روتوش تخصصی و پیشرفته پوست و طراحی لوگو ، طراحی پوستر ، بنر ، کارت ویزیت ، طراحی آلبوم ، طراحی اکشن ، کار روی متن به صورت حرفه ای و هرچیزی که از ذهنتان میگذرد!

در قسمت جداسازی سوژه از پس زمینه ، به قدری تکنیک و ترفند یاد خواهید گرفت که حرفی برای استاد شدن باقی نماند ، تضمین میکنیم که با این ترفند ها و تمرین های خودتان به یک استاد تبدیل می شوید

در مرحله استادی دوره مهارت های طراحی و تایپوگرافی، کشف پتانسیل فضای ۳D، تغییرات در لایه ها و Smart Object ها را خواهیم داشت. به طور بسیار حرفه ای شما کار با ابزار های Pen Tool و Path (از ابزار های پرکاربرد در ادیت حرفه ای با Photoshop) را برای افزایش قدرت در ویرایش، برداشتن سریع و دقیق موضوعات مختلف از تصاویر و پس زمینه را یاد میگیرید، همچنین با ویرایش Path های ترسیم شده و با Vector Mask آشنا میشوید.

شما در این دوره با اصول فوتو مونتاژ به صورت کامل آشنا خواهید شد ، اکثر کسانی که فتو مونتاژ انجام می دهند، غافل از مراحل ایراد یابی نتیجه کار خود هستند که ما علاوه بر آموزش کامل در این دوره اکشنی را برای برجسته کردن ایرادات به شما تهیه کنندگان دوره به صورت رایگان خواهیم داد. علاوه بر این در جلسات مربوط به فوتو مونتاژ شما حس ایراد یابی را از استاد به دست خواهید آورد تا با دقت و ظرافت تمام به ایرادات خود بها دهید و آن ها را رفع کنید.

در اواخر این دوره نیز با Color Space ها و نحوه تغییر Color Space های مختلف آشنا خواهید شد، تا بتوانید عکس و طرح های خود را به درستی با همان رنگ و لعابی که طراحی کرده اید به چاپ برسانید که امری بسیار مهم است و کسانی که به این مبحث دقت نمی کنند ، اکثرا در چاپ و نمایش عکس دچار مشکل میگردند.

مخاطبان دوره

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

برای تمام کسانی که به فکر راه اندازی کسب و کار آنلاین خود هستند.

✅ افرادی که میخواهند سایت راه اندازی کنند و میخواهند آن را کامل نمایند.

✅ صاحبان کسب و کاری که به فکر ورود قدرتمند به دنیای مجازی هستند.

✅ افرادی که میخواهد در خانه بنشینند و کسب درآمد آنلاین داشته باشند.

✅ افرادی که میخواهند وارد دنیای درآمدزایی از طریق پروژه های طراحی سایت شوند.

✅ افرادی که خدمات طراحی سایت میدهند، و میخواهند سطح و قیمت پروژه های طراحی سایت خود را افزایش دهند.

این دوره برای چه کسانی توصیه نمی شود ؟

✅ کسانی که از درآمد کنونی خود رضایت کامل دارند.

✅ کسانی که هیچ اعتقادی به درآمد آنلاین ندارند.

✅ کسانی که علاقه دارند تا با روش های قدیمی، فعالیت نمایند.

✅ کسانی که احساس می‌کنند به آموزش کسب و کار اینترنتی نیازی ندارند.

✅ کسانی که تصمیم جدی برای راه اندازی کسب و کار آنلاین ندارند.

✅ کسانی به قدرت دیجیتال مارکتینگ در افزایش فروش اعتقاد ندارند.

مدرس دوره

امیرمحمد غیور

( مدرس، طراح وب سایت و سرپرست سئو  )

بیش از ۵ سال است که در زمینه تدریس دوره های طراحی سایت، سئو فعالیت دارم. همچنین سرپرست سئو بیش از ۵۰ وب سایت برتر ایران از سال ۹۵ می باشم.خوشبختانه توانسته ايم در اين مدت كوتاه هنرجويان زيادي را آموزش داده و وارد بازا كار كنيم.

سوالات متداول

[vc_toggle title=”برای شرکت در دوره نبرد اول باید چه چیز‌هایی بدانیم؟” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601833248587{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]
نیازی به هیچ پیش زمینه و دانشی نیست. پس از صحبت با مشاوران دوره اگر پیش نیازی لازم باشد به شما تقدیم میشود.
[/vc_toggle][vc_toggle title=”با یادگیری مباحث این دوره، می‌توان طراح سایت شد؟” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601833392584{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

این دوره ۴ بخش فوق العاده جذاب دارد که در بخش اول به طراحی سایت میپردازیم و با کمک آن بخش تا ۸۰٪ سایت هایی که دیده‌اید را میتوانید پیاده سازی نمائید. ولی در دوره نبرد اول شما کدنویسی یاد نمی‌گیرید به جای کدنویسی از ابزارهای آماده حرفه ای برای طراحی سایت استفاده میکنیم و به جای آن به مباحث بیزینسی و تجاری کسب و کار اینترنتی می‌پردازیم.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”با وجود این همه اطلاعات سئو و وردپرس در سطح اینترنت چه لزومی به شرکت در این دوره است ؟” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601833472321{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

دوستان زیادی در زمینه آموزش وردپرس و سئو زحمت میکشند که واقعا قابل احترام هست فعالیتشان، ولی بحث بر روی این است که آیا کسانی که این آموزش ها را میدهند واقعا به طور عملی روش ها را تست کرده اند و نتیجه گرفته اند ؟ یا صرفا یک شنیده ساده است یا ترجمه از سایت های خارجی؟روشهایی که در این دوره یادخواهید گرفت همگی به طور کامل تست شده اند و ریشه همه مطالب از منابع اصلی میباشد. مثلا برای بحث های سئو با این حجم آموزش های مختلف در سطح اینترنت، ما ترجیح دادیم روش های صحیح تر وبهتر را از قسمت knowledge اصلی گوگل استخراج یا مطالب شنیده را با این قسمت استناد کنیم.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”من فقط به بخش خاصی از این دوره نیاز دارم آیا امکان حضور در یک بخش از این دوره وجود دارد؟” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601833556399{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]
خیر، از آنجایی که مطالب کل دوره پیوستگی دارد باید تمام آموزش ها را از اول تا انتها دنبال نمائید تا به نتیجه برسید. قطعا در هر بخش نکاتی وجود دارد که به علم شما افزوده خواهد کرد.
[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا قیمت این دوره مناسب است؟” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1601833627866{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]
مبلغ شرکت در این دوره کمتر از هزینه ای است که شما برای طراحی یک سایت باید پرداخت نمایید با این تفاوت که با این آموزش میتوانید هرچقدر وب‌سایت که خواستید طراحی نمایید. در ضمن مبلغی که شما بابت این آموزش پرداخت می‌نمایید کم ریسک ترین سرمایه گذاری است که انجام می‌دهید، یعنی سرمایه گذاری روی خودتان است.
[/vc_toggle][vc_toggle title=”آیا در طول دوره ویدئو جلسات ضبط خواهد شد؟” style=”round_outline” color=”orange” size=”lg” css=”.vc_custom_1600894438135{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #f9a108 !important;border-radius: 5px !important;}”]

بله، به جز جلسه اول که جلسه آشنایی و اصول تئوری وب سایت است، ویدئو تمامی جلسات دوره ضبط و در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.

[/vc_toggle]

اطلاعات دوره حضوری

✅ تعداد جلسات: ۴۵ جلسه ۱٫۵ ساعته

✅ زمان دوره : ۷۸ ساعت

✅ نحوه پرداخت: نقد و اقساط

✅ مدرس: امیرمحمد غیور

✅ نوع تدریس : شفاهی ، عملی ، کار با رایانه

✅ سطح دوره : مقدماتی ، پیشرفته ، استادی

✅ پیش نیاز : ندارد

9,000,000 تومان

۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اطلاعات دوره مجازي

✅ تعداد جلسات: ۴۵ جلسه ۱٫۵ ساعته

✅ زمان دوره : ۷۸ ساعت

✅ نحوه پرداخت: نقد و اقساط

✅ مدرس: امیرمحمد غیور

✅ نوع تدریس : مجازي

✅ سطح دوره : مقدماتی ، پیشرفته ، استادی

✅ پیش نیاز : ندارد

9,000,000 تومان

۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

فهرست