دوره های آموزشی حضوری و آنلاين آموزشــــــــــــیار تبــــــریز

[vc_empty_space height=”10px”]

صفر تا صد آموزش کسب و کار اینترنتی ، دوره نبرد اول

دوره آموزشی نبرد اول، آموزش صفر تا صد طراحی سایت بدون دانش کدنویسی، آموزش حرفه ای و تخصصی سئو، آموزش فتوشاپ از پایه تا پیشرفته و آموزش کسب درآمد از اینستاگرام و افزایش فالور و فروش به صورت کاملا اصولی با اساتید متخصص.

[vc_empty_space height=”10px”]

صفر تا صد آموزش پريمير، Adobe Premiere

دوره آموزشی پریمیر پرو صفر تا ۱۰۰ تخصصی برای علاقه مندان به تدوین انواع ویدئو ها از قبیل ویدئو های عروسی، مسافرتي، صنعتي، ساخت تیزر تبلیغاتی، ویدئو های حرفه ای اینستاگرام، و هزاران امکانات دیگر به صورت پروژه محور در آموزشيار.

[vc_empty_space height=”10px”]

دوره آموزش طراحی سایت بدون دانش کدنویسی

دوره آموزشی صفر تا ۱۰۰ طراحی سایت بدون دانش کدنویسی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس با هدف ورود به بازار کار به صورت تخصصی و پروژه محور که در پایان می توانید سایت مد نظرتان از قبیل وب سایت شرکتی، فروشگاهی، شخصی و … را طراحی کنید.

[vc_empty_space height=”20px”]
[vc_empty_space height=”10px”]

۰ تا ۱۰۰ آموزش فتوشاپ

آموزش فتوشاپ  از پایه تا پیشرفته به صورت تخصصی و پروژه محور که تمامی بخش ها از قبیل طراحی کارت ویزیت، بنر، پوستر، ژورنال، آلبوم، لوگو، اکشن، روتوش حرفه ای پرتره، فتومونتاژ، عکاسی، طراحی گیف و چند صد نکته حرفه ای ویژه متخصص شدن در فتوشاپ.

[vc_empty_space height=”10px”]

آموزش سئو ( بهینه سازی وب سایت )

دوره آموزشی سئو یا بهینه سازی وب سایت به صورت تخصصی و عملی از پایه تا پیشرفته که تمامی موارد بهینه سازی داخلی و خارجی وب سایت و اصول تولید محتوای حرفه ای و لینک سازی تخصصی را یاد داده و در پایان قادر خواهید بود به صورت کشوری در کلمات کلیدی مختلف رقابت کنید.

[vc_empty_space height=”10px”]

آموزش اینستاگرام به صورت تخصصی

دوره آموزشی کسب درآمد از اینستاگرام با هدف افزایش فالور و ساخت پیجی بالای ۱۰۰K با اصول تولید محتوا در اینستاگرام و افزایش فروش محصولات برای اولین بار در تبریز با اساتید حرفه ای و متخصص.

[vc_empty_space height=”20px”]
[vc_empty_space height=”10px”]

۰ تا ۱۰۰ آموزش افتر افكت Adobe After Effects

آموزش نرم افزار افترافكت از پايه تا پيشرفته شامل موارد مهمي مثل موشن گرافيك حرفه اي، تيزر تبليغاتي، افكت هاي حرفه اي سينمايي، تايتل، تدوين حرفه اي ويدئو هاي عروسي، انيميشن سازي و هزاران امكانات ديگر در يك دوره كامل به صورت صفر تا ۱۰۰ تخصصي.

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان است ! کلیک کن !